Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Idag hadde Lucas på seg t skjorte og shorts, og ingenting mer enn det. (ikke sokker eller sko heller) Blåste litt men han syns det bare var deilig med litt vind i denne sinnsyke varmen som har vært idag. Jeg har kjøpt en tynn bomullslue med brem som han har på seg på dager med kald vind :)
her har lukas hatt på seg body, shorts sokka og sko. ( skal kjøpe sandaler i morgen) Men han på han solhatten omtrendt uansett vær her da..( den er så grådig praktisk med solfaktor 50 i seg så den brukes flittig uansett varme på sommeren omtrendt)
både hjemme og her vi er nå har det vært varmt, da har hun som regel hatt body, kjole og strømpebukse, solhatt og sko.
Har kjøpt sånne lette sommerbukser fra h&m, som ikke er så varme, de bruker hun ofte.
Solbriller er ikke snakk om å ha på.. de blir tatt rett av igjen :-P