Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Hei :)
Jeg var innom apotekt når litja her hostet litt en periode.Fikk beskjed om at disse små egentlig ikke skal ha noe hostesaft.
Men viss hun var veldig plaget skulle je ta kontakt med Hs eller lege :)
Finne ut om det var tørr host eller slim og evt. finne hva de burde få..
Ja, han er litt syk. Han har vært litt snørrete i kanskje 1 uke nå, men ikke nå spesielt mye de første dagene. På lørdagskveld gråt han masse, tror det var luft i magen fordi han rapa og prompet masse. Søndag og mandag hadde han feber og hostet og var tett. Tirsdag var feberen borte, men han plages fortsatt med hoste og snørr [:'(]
Her har vi kjøpt hostesaft til guttungen. Han hosta i over 1 uke, og sleit med å sove av den grunn. På helsestasjon foreslo de at vi kjøpte hostesaft, for å prøve den over noen dager. Blir han ikke bedre av det i løpet av 2-3 dager, så drar vi til legen med ham.
fått beskjed av lege, hs å dei på apoteket at bisolvon kan brukast..på pakkningen står d kun for barn øve 2 år, men inni bruksanisningen så står d dosering te småbarn under 2 år..så den kan fint brukes å hjelpe o..jentå mi har fått den hu nå å hoste kje lika nei..ego har tatt flærne sorter å d va den einaste som hjalp på meg o..