Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Til dere som har hatt, eller har hormonspiral.
Mista dere mensen av den, vis ikke hvor lang tid tokk det før den forsvant ?
Er den vondt å sette inn, Å Blir den satt inn i HØNA eller ARMEN ??
Blander litt mellom den i armen å i høna [8D]
jeg satte min inn(i høna ja) 1.12.10...
har småblødd litt(mer som brun utflod,ikke direkte blod)..
men begynner å gi seg nå,man må regne med ca 2 måneder +- med småblødninger sa legen.
om det var vondt merket jeg heldigvis ikke,var i narkose
i høna ja, hadde litt blødninger etter innsettelsen og så var mensen borte[:)][:)]
hadde det slik begge gangene....
jeg synest ikke den var vond å sette inn bare ubehagelig....
Jeg mistet mensen, er veldig fornøyd med den. Skal snart skifte den ut, gruer meg litt. Men har skiftet den ut en gang før, å det gikk bra, litt ubehag, men ikke vondt.
Har hørt at man helst ikke skal ha hormonspiralen eller vanlig spiral vis man ønsker flere unger seinere.
Hvem a dem er det som dette gjeler egentlig ??
Jeg blødde litt hver dag i 4 mnd, og tilførte hormoner funker ikke hos meg [8D] For å gjøre en lang historie kort, så ble jeg steingal av den.. Så jeg tok den ut. [:)]
en GU er ikke noen kos... om de setter en spiral opp eller bare tar celleprøve... spiralen er så liten den kjente jeg ikke, men umiddelbart fikk jeg akkurat som menssmerter, blødde noen uker og siden har jeg ikke sett tante rød.