Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Ja, det er det. Så bra at det gikk raskt over da. Her hadde det holdt på en stund. Var slik med storebror også, men jeg prøvde aldri å smøre hanDet er de røde prikkene som ser ut som kviser?
De forsvant av seg selv ganske fort heldigvis![]()
Hvordan så den melkeskorpen ut? Så det ut som babyen klødde? Min har skikkelig ru hud i panna,ser så ubehagelig ut synes jegHadde det litt i starten men gikk fort bort av seg selv, nå har han hatt hele pannen full av det de kaller melkeskorpe som jeg har smurt en del med den kremen, heldigvis snart helt borte nå![]()
Hvordan så den melkeskorpen ut? Så det ut som babyen klødde? Min har skikkelig ru hud i panna,ser så ubehagelig ut synes jeg![]()
Takk for bildeEr ikke så mye igjen nå som synes så godt, men han har hatt dette i hele pannenTror ikke det har klødd nei, har ikke merket noe til at det skulle ha gjort det i alle fall
![]()
Takk for bildeEr ikke helt slik hos lillemor,og hun har ingenting i håret... Lurer på om det er noe annet hun har...
Ser ikke ut som kviser hellerJeg trodde de mente de røde kvise-lignende greiene. Ikke skurv som på bildet.
Er det det babyen din har kanskje? De kvise-lignende greiene.