Home party, servering?

MSE88

Forumet er livet
Hva serverer dere til gjestene når dere har home party?
Har egentlig ikkje tid til å lage noe voldsomt:p


Sent from my iPhone using BV Forum
 
Det varierer enormt her. Ofte blir det noe med mat i og noe snacks. Av mat har jeg servert f.eks. tapas (funker vel ikke om man har dårlig tid, men), oppsmurt brødmat, pastasalat med brød, nystekte boller, vafler, minipaier eller ost og kjeks med oppskåret frukt til. Og så gjerne en kake, cupcakes, is og frukt, sjokolade eller noe som snacks... ;)
 
Sist eg hadde party hjemme serverte eg oreokaka, og fruktpai med vanilje is og vanilje saus til :) så hadde eg frukt på bordet i tillegg :)


Sent from my iPhone using BV Forum
 
En gryterett med stekte rundstykker til :)

Is med litt utvalg til er jo godt da, feks nonstop, daim, knuste kjeks og bær :) Så kan de velge selv hva de vil ha til.
 
En gryterett med stekte rundstykker til :)

Is med litt utvalg til er jo godt da, feks nonstop, daim, knuste kjeks og bær :) Så kan de velge selv hva de vil ha til.

Løfter opp den gamle tråden :)
Da bruker dere mye tid på slik mat da. Jeg pleier å servere te/kaffe med litt til
 
Neida. Er bare å sette frem noen bokser med is.
Så har man en skål med nonstop, en med daim, knuse noen kjeks feks kafebakeriet eller oreo i en miksmaster og noen bær i en Skål :)
Høres godt ut :D
 
Back
Topp