Holde sammen =)

wenche_

Blir kjent med forumet
nå synes jeg vi skal slutte å prate om det hemmelige forumet og heller bare holde sammen her =) er kjempe glade for at det er så mange som er aktive her og i samme situasjon... får bestandig svar på ting jeg lurer på, enten jeg spør selv eller leser hva andre har svart på andre sine spørsmål =)

kjempe trivelig gjeng ;)

det er min tanke, holder meg til den.. og orker ikke tenke mer på det andre ;) god helg jenter =D emoticon
 
emoticon
 
emoticon
 
Så sant, så sant!
 
marihøna30 skrev:
Så sant, så sant!



 
emoticon 

Jeg har hatt så god nytte av dere alle gjennom både svangerskap og den nye tiden med baby! Haer ikke rukket å være så aktiv de første mnd  av Amelia sitt liv,men nå er jeg litt tilbake igjen. Synd det har blitt så delt her, men skjønner at det kanskje føles tryggere på et lukket forum for noen. Jeg har ikke delt bilder eller så mye info så jeg holder meg her jeg:)

Må også legge til: Om man er på hemmelig forum fordi man ikke vil legge ut alt her. Kan man vel være der når man vil ha svar på private ting og her ellers?emoticon
 
Back
Topp