Hjemme fra jobben i dag

twinanne

Forumet er livet
Jeg har vært hjemme fra jobben i dag, begynner å bli lei av den løsmagen min, startet sendt mandags kveld med diare, og da var det vel en 8 turer på WC på på Kielferga, ble ombord når vi kom til kai,greide å delta på seminaret som alt skulle være greit, men de andre dagene så har jeg hatt mage trøbbel med WC besøk 2 ganger om dagen, men i dag måtte jeg melde pass var hjemme fra kontoret med diahree og migrene.

Hva er nå dette her da, er det omgangssyke eller er det reaksjoner fra Crinone?
Har lest på bivirkningene men det står ikke nevnt der. Nå begynner jeg å bli lei, det hjelper ikke så mye på humøret at kontorpulten min er nedlessa med arbeid.

Er foresten lei av alle defalske graviditetssymptomene jeg har også, regner med at de i allefall bare er Crinone sin skyld. Ellers så regner jeg med at noen av magesmertene mine rett og slett er pga at noe av Crinone gelen kommer ut i resteklumper med en svak rosa farge på, det tærer kansje litt på slimhinnenen der inne.

Så nå sitter jeg her og furter og drikker Cola , det er 3. glasset i dag, huff og fy meg da. Ellers har jeg spist 1/3 pose med liten pose potetskruer. Der sprak min sunne livsstil, jeg som var så flink på seminaret og spiste så sundt og drakk for det meste bare farris [:(]
 
Huff da. Vi får håpe det gir seg snart. Høres ikke no gøy ut. Men på en sånn dag er det lov å la den sunne livsstilen fare, og unne seg litt godterier og cola [:)]
 
ORIGINAL: Guria

Uffda.. Ønsker deg god bedring! [:)] Klem
 
høres ikke bra ut[&:]
 
men har du prøvd noe med blåbær? som feks. blåbær saft? dette kan hjelpe vet eg
 
håper du snart kommer deg
 
god bedring til deg
 
Jupp, min test dag er onsdag, 16 dager etter uttak. Men det er ingen ting i veien for å teste tidligere dersom man hvet at el-sprøyten er ute av kroppen, men jeg begynner å få kalde føtter, tenk om det blir negativt. Men jeg hadde lettere diare og annet som gjorde at jeg testet på dag 12 etter eggløsningen den syklusen jeg ble gravid, men her er det jo så my bivirkniger ute å går så luften har gått helt ut av meg i dag. Fikk også migrene på sama dagen når jeg ble gravid sist også, det er min første migrene dag etter jeg begynte på Crinone, men hodepine kan jo være en bivirkning der også. Har bivirkning og graviditetssymptomer langt opp i halsen[:'(] for øyeblikket kan jo ikke hvite hva det betyr, er egentlig en som er flink til å analysre og tenke logisk men det går jo ikke ann her.
 
God bedring[:)]
Håper du er litt bedre i dag...
 
Har vært på WC 5 ganger så langt, så kan vel ikke akkurat si at jeg er i topphumør akkurat nå.
 
æsj, det er ikke noe gøy, håper du snart blir frisk, og at du sitter med en pos test om ikke lenge
 
Takk skal du ha hegemw, snart er det din tur til å bli ruger. Må bare si en ting, det er lettere å være positiv for andreenn når man ruger selv har jeg funnet ut, he he ...
 
ORIGINAL: twinanne

Har vært på WC 5 ganger så langt, så kan vel ikke akkurat si at jeg er i topphumør akkurat nå.

Uff da[:'(] Nå er det på tide at gir seg[&:]
 
Back
Topp