Hjelp mot diare??

2baby

Betatt av forumet
Da er juleaften kommet og datten min fikk i går diare. Prøver å få i henne nok drikke. Men er det noen som har noen kjerringråd mot diare. Prøver det meste for hennes skyld i dag. Håper å få rettet opp magen før kvelden kommer. Takker på forhånd.
 
godmorgen og god jul!! eller??[:D]
blåbær saft virker ikkje det stoppande?? ele var det motsatt effekt??
Gi mye å drikke..om ongjen ikkje vil ha vanleg mat gi knekkebrød eller kavring.
Cultura med blåbær vriker regulerande..eller kefir!
Havregryns-avkok kan drikkast for å stoppe!
 
Tusen takk. Jeg har akkurat ringt til mamma og bestilt litt blåbær. hehe. Må jo prøve å få hjelp henne. Ho synes det værste er når ho ikke rekker do.(gråter som bare det) Jeg prøver å fortelle at ho er syk og at det er derfor ho ikke rekker fram hver gang.
 
da får du leike med det når det går "gale" slik at det vert humor på det og ikkje kommentere å nei skund deg skund....if u c what i mean[;)]
 
blåbær saft og risavkok er det de bruker på sykehus for å stoppe diare. lykke til og god jul[;)]
 
uff da å så på juleaften!

har ingen gode råd desverre,men håper hun kommer seg i løpet av dagen!

gos jul!
 
Stakar liten da...Har også hørt det at blåbær kan virke!
Ang det at ho ikke rekker do hele tida,så finn fram potta- og sett den i nærheten...
Kanskje ho greier å rekke det da![;)]
Lykke til i dag da...
 
Nå har det faktisk vært rolig i 1 1/2 time[:)]
Bestefar var akkurat innom med blåbærsaft og IDO-FORM som de hadde anbefalt på apoteket. Så nå krysser jeg bare fingrene. Takk for all omtanke og gode råd.
 
korleis er det,fortsatt uhell???
 
Back
Topp