Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Dataskjermen min oppfører seg rart. Når jeg prøver å åpne pc-lokket til
ca 90 graders vinkel så blir skjermen svart. Kan ikke bøye den lenger
bak enn det. Men å ha den under 90 grader er greit. Veldig slitsomt at
den er sånn. Noen som vet hva det kan komme av?
Dataskjermen min oppfører seg rart. Når jeg prøver å åpne pc-lokket til ca 90 graders vinkel så blir skjermen svart. Kan ikke bøye den lenger bak enn det. Men å ha den under 90 grader er greit. Veldig slitsomt at den er sånn. Noen som vet hva det kan komme av?
Dårlig kontakt, slitasje. Ledningene mister kontakten i en viss vinkel. Dette må fikses på verksted. Er den utenfor garantidtid kan det bli veldig dyrt!! Det kan gå som reklamasjonssak for enkeltpersoner.
Jeg hadde det med min, tilslutt ville den ikke slå seg på, alt kortsluttet. Da hadde hovedkortet smeltet sammen med skjermkortet eller noe, det måtte i hvertfall byttes.