Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Jeg hadde jo termin 6 februar,men snuppa mi ble satt igang 23 januar og kom med hastesnitt 25 januar. Er ikke mulig å være her inne hos dere da? Eller om dere har en facebook side. Jeg er medlem med dem på Februar og,men alltid kjekt å være med flere=)
Ja her er alt bare velstand! Er 10 uker på Onsdag. Men desverre har hun KISS med kolikksymptomer=( Så det tar på noen dager. Har gode og dårlige dager med skrik. Men er begynt å komme seg=) Vokser og er en stor jente!
Ja hun får kiropraktor behandling. Hatt 3 behandlinger idag. Måtte få akutt time idag selv om han ikke tok inn så var han såå snill og tok henne. Hadde fremdeles trigger punkt og låsning i nakke,rygg,skuldre og korsrygg=( Sov i nesten 5t etterpå!
Ja er stille overalt. Er selv på fjesboken med februar jentene...Er det noen sånn for januar jentene og?=)