M
Moderator Steffen
Guest
Vil du ha det? Hvem arrangerte for deg? Var pappaen med eller tenker du at babyshower er "girls only"? 
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Det er en tråd om det herhttp://forum.babyverden.no/threads/babyshower.1897220/
vil heller ha besøk etterpå.Ønsker meg ikke. Men ting tyder på at jeg får, og jeg syns det er vanskelig å si i fra om at jeg ikke ønsker for de gleder seg nok til å overraske meg og bruker tid på å planlegge.. så jeg får prøve å styre meg og "stå i det".
Hihi, ja gjerne! Jeg er (dessverre) sånn av meg at jeg ikke trives som den som får oppmerksomhet og at noen gjør noe for meg.. men å gjøre noe for andre gir meg mye!Skal vi bytte plass? [emoji6] Jeg tar gjerne en babyshower. Høres så koselig ut!
Hihi, ja gjerne! Jeg er (dessverre) sånn av meg at jeg ikke trives som den som får oppmerksomhet og at noen gjør noe for meg.. men å gjøre noe for andre gir meg mye!