Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Ja, gjennom en liten organisasjon som heter Scan Aid, de er billigere en sos og de der tror jeg.. Betaler 500,- hvert halvår for at en liten jente kan gå på skole. Har også adresse jeg kan sende gaver til og en slags butikk man kan bestille noen ting fra[:)]
jeg meldte meg inn som fadder i Plan igår faktisk.. så gleder meg til åå se hvem vi får som fadderbarn [:)] har alltid hatt lyst til å være fadder og syns plan sin ordning er veldig grei.. blir litt mer pesonlig når du kan skrive brev og se bilder og følge en person gjennom livet..
husker pappa var fadder til en gutt i bolivia da jeg var liten... husker enda vi så bilder av han og han var så glad for han fikk gå på skolen osv..