Aah, skjønner! Enig i at det ikke er så vits med el-tester før det er mer aktiv prøving. Det kan fort bli mye styr og mye penger ut av vinduet. Evt. kan temping være en idé for å bekrefte at EL har vært.
Tenker det samme som deg at jeg kartlegger syklusen min hver måned, med mest fokus på hvor lange sykluser jeg får. Jeg er allerede på andre menstruasjon etter fødsel, og denne første lutealfasen (som jeg visste om) var bare på 8 dager, som selvfølgelig er altfor kort for å bli gravid.
Nå syns ikke jeg at deres prøving dro så altfor langt ut i tid, siden du fødte med 17 måneders mellomrom, men skjønner hva du mener. Det er kjipt at kroppen ikke spiller på lag når en gjerne skulle vært gravid i går