Har dere tenkt på navn?

  • Trådstarter Trådstarter Moderator Heidi
  • Opprettet Opprettet
Ja, til gutt er det klart :) Jente er litt vanskeligere.
 
Jente er klart! Vi var bare enig om et guttenavn når vi skulle ha storebror, så blir det gutt denne gangen blir det vanskelig :p
 
Vi ha ingenting klart. Blir ei lita jente. Har ikke snakket så mye om det enda. Hat noen favoritter av det litt spesielle slaget som kanskje kan trenge litt fordøying ;)
 
Vi hadde en diskusjon på d igår,og kom fram til et jentenavn som skal være først (skal ha to navn), så fant vi ut at barna skal få komme med forslag til mellomnavn,de må bli enige om fem av hver,så får vi se om vi bruker en av dem:)
 
Har et alternativ klart som vi begge liker, men vil se om det passer :)
 
Vi diskuterer litt, men ikke bestemt oss. Guttenavn er så vanskelig at det vil jeg ikke begynne på om vi ikke trenger :p
 
Nå får vel vi jente da, så da snakka vi litt om navn i går og ble vel enige. Eneste er at han ikke vil ha dobbelt navn, mens jeg alt har funnet to fine :)
 
Back
Topp