Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Usikker.. Har en vogn, men i og med at minstejenta bare er 22-23 mnd når neste kommer så lurer jeg på søskenvogn? Noen med erfaringer? Komme med anbefalinger?
Ganske likt som her. Tuppa er ikke noe vognbarn.. Blir det aktuelt med søskenvogn kommer vi til å kjøpe omtrent den billigste vi kommer over på finn.no da den kommer til å bli særdeles lite brukt..Vi har snakket litt om dette.. Men datteren vår er ikke så glad i å sitte i vogn, og innen neste år ser jeg ikke for meg at behovet for søskenvogn er så stort.
Men dersom det skulle bli aktuelt bytter vi nok fra Bugaboo Buffalo til Bugaboo Donkey. Denne kan jo brukes som både enkeltvogn og søskenvogn![]()
Ganske likt som her. Tuppa er ikke noe vognbarn.. Blir det aktuelt med søskenvogn kommer vi til å kjøpe omtrent den billigste vi kommer over på finn.no da den kommer til å bli særdeles lite brukt..![]()
Det er det jeg og tenkerBlir sikkert kjøpt et ståbrett til vogna da. Og blir det krise kan mini i bæresele og eldste i vogn for en tur eller 2![]()