Har dere funnet fram

  • Trådstarter Trådstarter Velskapt
  • Opprettet Opprettet
nop eneste e skal er å ha frem adventstaken å lilla duk..skal pynt etter neste helg for da kommer mormora mi å vaser huse for me å ryder skapene..så gider ikke pynte før ho har vært her:)
 
Har vasket vinduer idag, for jeg skal henge opp hvite gardiner med røde bånd, julestjerner og staker er fremme i alle vinduene. Så venter jeg nok litt med all annen generell julepynt. Men pepperkakehus og minijuletreet skal opp raskt, det er sånne tradisjoner jeg bare mååå ha tidlig!!
 
Har funnet fram noe - men kommer ikke til å pynte så veldig enda. Har tent de elektriske julelysestakene og hengt opp julegardiner på kjøkkenet[:)]
 
har satt fram masse, me har en del igjen[:)] duker på stue og kjøkken gidder jeg ikke enda.. heller ikke røde lys og sånn.. men gardiner, stjerne, litt nisser og annen pynt er kommet frem[:)]
 
Jepp[8D]
Mamma bruker å si at jeg nok er bortadopter fra nissen for å spre juleglede for jeg er helt gal etter jul[8D] å at hun var bombesikker på at legene sa hun hadde fått en gutt etter HKS.
 
Julegardiner
Nisser
Putetrekk
Adventsstjerna/staken
Adventsduk
 
Ja her er alt framme bortsett fra juetreet, det får vente noen uker til[:D]
 
Nei, kun adventsstaken[:)]
 
Back
Topp