C Camz83 Flørter med forumet 23 Mar 2013 #1 Hva har man som tilbehør? Og hvordan lages det? Kjøpte gyros kjøtt i Sverige i går, men har aldri hatt det før
Hva har man som tilbehør? Og hvordan lages det? Kjøpte gyros kjøtt i Sverige i går, men har aldri hatt det før
Romle Gift med forumet VIP Junibarna 2015 23 Mar 2013 #2 Aner ikke hvordan det lages, men spiste en del av det en stund. Veldig godt med tzatziki på, og litt salat.
Aner ikke hvordan det lages, men spiste en del av det en stund. Veldig godt med tzatziki på, og litt salat.
UneMi My love grows stronger every day Oktobermirakler 2013 VIP 23 Mar 2013 #3 Vi har laget kjøttet selv, så vet ikke hvordan det du har kjøpt smaker. Vi har hatt en veldig enkel variant. Pitabrød, tzatziki, salat, tomat, rødløk, oregano og sitrondråper over.
Vi har laget kjøttet selv, så vet ikke hvordan det du har kjøpt smaker. Vi har hatt en veldig enkel variant. Pitabrød, tzatziki, salat, tomat, rødløk, oregano og sitrondråper over.
Butterfly75 Glad i forumet 24 Mar 2013 #4 Med pommes kjempegodt. Vi har også kjøpt i Sverige. Er også godt med gyroskjøtt og pommes i pita og salat for de som liker det
Med pommes kjempegodt. Vi har også kjøpt i Sverige. Er også godt med gyroskjøtt og pommes i pita og salat for de som liker det
Sane Glad i forumet 24 Mar 2013 #5 Vi steker gyroskjøttet og tilsetter creme fraiche på slutten også har vi det over potetmos veldig godt! Alternativt så bruker vi fløtepoteter!
Vi steker gyroskjøttet og tilsetter creme fraiche på slutten også har vi det over potetmos veldig godt! Alternativt så bruker vi fløtepoteter!