gravid utenfor livmor?

mammatil3

Første møte med forumet
noen her som har opplevd d ?
jeg var på ul på onsdag da var jeg 6+5 uker. å da skal man jo se et foster men hos meg var det ingen fostet idet heletatt.. d var vann og en sekk. men ingen foster? legen mente det var en uvanlig graviditet eller at jeg var kommet veldig kort. men jeg testa jo positiv for 3 uker sida så da er keg kp noen uner hvertfall så d burde være noe der ? eller kan jeg være gravid utenfor livmora?
 
Jeg var gravid utenfor livmor. Men da var det ingenting i livmor i det hele tatt. XU vil jo si at egget aldri kom ned til livmor. Med andre ord sitter det fast i eggleder. Men hvis det er mistanke om noe Jar de vel tatt HCG?
 
Hører ikke ut som graviditet utenfor livmor. Da hadde ikke fostersekken vært i livmoren. Du kan endten være kortere på vei en antatt ellers så kan det desverre være at det aldri ble til noe foster.. Regner med du skal til ny ul?
 
Back
Topp