Grøt :-)

Bamse

Forelsket i forumet
Lillegutt har helt siden han var 2 mnd sovet hele natten. Kjempe godt!!! [:)]
Meeen..for noen dager siden begynte han å våkne! Det var ikke det at han gråt så mye, man han var skrubbsulten! Så i går startet vi med maisgrøt [;)] Han smattet og koste seg, og var kjempeskuffet når det var tomt[:D] 
Han ble god og mett, la seg i 9tiden, og sover ennå! Og det ser ikke ut til at han skal våkne ennå heller [:D]

På 4 mnd. kontrollen var han 5630 gram. En lettvekter med andre ord[;)] Men kommer han til å legge på seg mere nå som han har begynt med grøt eller? Noen som har noen erfaringer med det?
Hvor tung var deres barn på 4 mnd. kontrollen?
 
Neida. Helsesøster sa at han la på seg akkurat etter sin egen kurve [;)] Så uroer meg ikke for den. Men det jeg lurer på er om han kommer til å få ett kjempehopp i forhold til vekta når han har begynt å spist grøt?
 
hei
gi han grøt eller litt erstatning til kvelden.min veide 6505g til 3mnd kontrollen
 
Fikk i går. Og sov i 12 timer i natt [:D] Så her blir det litt grøt hver kveld framover [;)]
 
Her sklir ikke grøt ned så bra nei.... Men så veide leon 7270 på 3 mnd kontrollen da... he, he
 
Back
Topp