Beckymams Just keep swimming Februarlykke 2015 Marsmellows-15 23 Des 2010 #3 Hallo!! Barnebarna går vel først?!?! Er det mulig??
Purpurea Gift med forumet 23 Des 2010 #4 Da hadde jeg bedt henne droppe og kjøpe til de voksne og heller la barna få hver sin gave.
¤Woolfmother¤ Forumet er livet 23 Des 2010 #5 jeg ble nemlig litt sur og sa mitt. Hun mente at "alle andre ville forstått" men da er det kanskje ikke bare meg Mine får "fra henne" uansett de. Ikke for hennes del, men for ungene sin... takk for svar[:)]
jeg ble nemlig litt sur og sa mitt. Hun mente at "alle andre ville forstått" men da er det kanskje ikke bare meg Mine får "fra henne" uansett de. Ikke for hennes del, men for ungene sin... takk for svar[:)]
L *Labambie Forumet er livet 23 Des 2010 #6 Jeg hadde ikke bare blitt skuffa, men faktisk ganske forbanna.