God spraybalsam?

lille marihøne

Forelsket i forumet
Hei!

Fram til nå har vi brukt spray balsam som vi har kjøpt på Rema 1000. Men synes ikke det er så bra. Noen som har forsalg på apraybalsam? Eventulet "frisør spray balsam"?
 
natusan kids har jo en ålreit spraybalsam.
 
ORIGINAL: Fruktfat

natusan kids har jo en ålreit spraybalsam.


Den fikk virkelig stryk i en test jeg så for litt siden, pga div tilsetningsstoffer... Jeg bruker den fra Dr Greve farma, ikke til spray riktignok, men jeg tar en liten dæsj i håndflatene og gnir det inn i tørt eller vått hår og grer etterpå. Funker veldig bra, og den ga bedre resultater på den samme testen, hvis jeg ikke husker helt feil nå..
 
De fleste frisørprodukter har spray balsam, selv bruker jeg redken sin for normalt hår på snuppa her.
 
ORIGINAL: nate79

De fleste frisørprodukter har spray balsam, selv bruker jeg redken sin for normalt hår på snuppa her.


[;)]Høres bra ut. Vet du hva de heter da? Fant ikke noe på blush.no, og det var vel litt rart igrunn[8|] Kan noen hjelpe meg?
 
Back
Topp