Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Da er vi i full gang med morgenstellet, storegull skal i barnehagen og jeg skal på sladremøte hos min bestekompis. Avløste nyheten for han i forigår, så jeg ble pålagt å komme på besøk i dag Dette er siste dag junior er hos meg før han skal være hos pappaen sin en hel uke. Vemodig for meg, men jeg vet at han gleder seg veldig selv. Så da skal vi spsie frokost og lufte bikkja, så er vi ready to go!
God morgen idag sjal jeg en tur hos legen, skal be om tidlig ul og spørre om vi kan ta hcg prøver innimellom for å se hvordan utviklingen er, med tanke på at jeg har mistet flere ganger før. Ellers skal jeg bare slappe av