Gavetips

Latterfrosken

Forumet er livet
Noen som har en ide hva jeg skal gi til samboeren min i 4 års gave? Vi har vært sammen 4 år den 10, og har bestemt oss for ikke å feire hvert år. Hvis det ikke er jubileum. Men har så lyst å gi en liten ting, som ikke koster så mye. Bare for oppmerksomhetens skyld.
 
Smykke med gravering? "Din kjære","Elsker deg",el. Ikke dyrt det [;)]
Kanskje en deilig middag ute,bare dere to?

Lykke til!! [:D]
 
Lag en diplom til han eller noe?? Eller klippekort på en eler annen slags tjeneste du kan gi han [;)][;)]

Synes middag også er kos da.. gjør det skikkelig romantisk for dere...

Jeg tok forresten med kjæresten min på middag og på revy etterpå... det var midt i blinken for oss begge.. Blir dyrt da men, men veldig kos [:D][:D]
 
lag ett kort/brev hvor du skriver hvor mye han egentlig betyr for deg[;)]
spis en god romantisk middag,gi han kansje en ting som viser at han er alt for deg,trenger ikke være dyrt[:)]
 
Lag et kort, og skriv noe fint, et dikt eller bare hvor mye han betyr for deg, og det finnes mange kjempesøte sånne i love you bamser..

Eller dere kan gå ut å spise middag[:)]
 
Hva med roser ? Det hadde jeg likt å fått hvertfall, men vet ikke hva menn synes om å få det da..
 
Back
Topp