frekk unge..??

Ja, jeg syns han virker frekk. Hadde det vært en 3 åring som bare forsynte seg uten å spørre så skulle jeg ikke sagt noe, men en på snart 10 er stor nok til å forstå at man skal spørre om lov først.
 
gutten er absolutt stor nok til å skjønne at han må spørre.

Jeg spurte Marcus om når han var på besøk hos andre og hva han gjorde da om det stod noe på bordet han hadde lyst på om han gikk å tok seg uten å spørre. Og det var heldigvis et kontant svar NEI!. Puuuh... Men jeg ville ikke si noe til han at jeg reagerte på klassekameraten hans heller. Men det er iallefall tydelig at en ikke må glemme å rydde bort. (noe det burde vært fra før også da. ;) Ho mor har ikke godt av å "trykke" i seg slik heller)
 
Godt at din gutt ikke oppfører seg sånn på besøk hos andre[:)]
Fort gjort å glemme å rydde bort fra benker og bord ja, kjener til den[:)]
 
den ungen må lære seg folkeskikk.. tydelig at han har det ganske fritt hjemme med sløve foreldre som lar han gjøre det han vil..
 
Back
Topp