Hei alle sammen

Har alle store og små det bra?
Lennypenny: Så godt og høre Mina har sovet godt. Søvn avler søvn, hvertfall vært sånn her i huset. Og om Emmeth ikke sover gidt på dagen, sover han dårlig på natta og. Han sover en lur om dagen, som regel 1.5-2 timer. Lykke til med pakking
FruH: Så moro med langtur

Kose dere masse sammen med Marianne og Herminemor♡
Marian87: Så koselig med besøk av Tea og Eskil

Kose dere masse sammen♡ Blir nok superstas for Hermine og Eskil og
Anita: alt bra med dere?
Alt er bare bra hos oss

Jeg har bare ikke så god tid til og være innom om dagen

Nelly har slitt litt med raseriannfall og diverse igjen, så viktig jeg er 100% tilstede når hu kommer hjem fr bhgen og Emmeth krever sitt ellers på dagen

Full fart i den lille karen og går fint, bortsett fra han blir mye blå og hoster en del. Var og tok røntgen i fredags på Ahus. Har ikke fått noen tilbakemeldinger derfra ennå. Han skal på ul av hjertet den 8 april.
Mathea leser og leser, er så stolt av henne.
Trampolina er satt opp og syklene framme, så er mye ute i det flotte vårværet vi har
Igår fikk jeg spraya ute lyktene hvite, ene må ha ett lag til, for den blei rosa, Nelly synes den blei knallfin. Og ellers fikk jeg pynta bjørkehjerter.
Slenger med litt bilder
Vis vedlegget 55301
Vis vedlegget 55302
Vis vedlegget 55303
Vis vedlegget 55304
Vis vedlegget 55305
Vis vedlegget 55306
Vis vedlegget 55307
Vis vedlegget 55308
Vis vedlegget 55309
•☆Tastedingsen☆•