Forkjøla = bivirkning ??

11Giggs

Forumet er livet
Marsboerne2017
Altså, jeg lurer på om ikke forkjølelse er en form for bivirkning i prøverør prossessen. [8D]
Har lest om flere her inne som har skrevet at de har blitt forkjøla.
Og trur dere ikke at JEG også har blitt forkjøla da [&:] Igår kveld hadde jeg vondt i halsen. I natt våknet jeg opp med følelsen av barberblader i halsen. [:'(] Ikke moro.

Jaja, det er vel bare en helt vanlig bivirkning [:D]
 
Gynekologen min sa til meg at er du syk så blir eggene bare "eggerøre", og da er de ikke noe å ha på.
Men om det stemmer for alle det vet jeg ikke.
Det var iallefall det hun sa til meg[8|]
 
Ikke hatt noe feber enda i allefall [:)] Dro hjem fra jobb kl 10.30. Ville ikke risikere noe. Sitti å sett på tegnefilmer og drikt te med honning. Halsen er mye bedre [;)] Nå tar jeg meg litt is.
Pakker meg inn så jeg ikke fryser. [:)] Prøve å få i meg litt mer mat også så slipper hodepinen også. [:)]
 
ORIGINAL: småsmurf

Er forkjølet jeg og, men skylder ikke på forsøket, det er nok heller det att det er begynnende høst, og lufta er litt rå og skarp[8D]


Hi hi du har nok helt rett [;)] et åpent vindu og sparke av seg dyna er nok også en medvirkende årsak til forkjølelse [;)]
Men må jo begynne å lure når flere blir forkjøla under prossessen [8D] he he
 
Back
Topp