forkjøla baby:( noen råd??

Mammate.AYTL

Forelsket i forumet
Lisjmor har begynt å hosta[:(] virker ikke som om  ho e preget av det, det e verre for mora. men hu e snørrat å hoster.hva skal jeg gjøre? jeg gir ho slik saltvansdråper i nesa + morsmelk. off dette er ikkje kjekt. så noen ganger hoster ho til ho spyr. bli så engstelig. å jeg bruker slik snørrsuger til nesa da,for å få ut slimet.
 
Takk for svar
 
dytter
 
sliter med det samme selv. gjør som du..skal på helsestasjonen senere i dag. skal høre om råd. kan oppdatere deg omm de har noen råd å gi. fælt å se babyen sin ha det vont...eller slite for å puste[:(]
 
sliter også med det samme nå, bruker også dråper og nesesuger.
så kanskje jeg skal heve sengen litt ja.
 
ikke noe gøy i det hele tatt nei, håpe hun blir frisk snart da
 
Jordmora sa til meg at jeg ikke måtte bruke morsmelk som nesedråper, dette var bare en myte. Når melka størkner i nesa blir det ubehagelig te barnet, sa ho!!!!
 
Takk for alle svar. fikk ikke tak i helssøter i dag[&o] men hun virker fremdeles ikke preget av det. men er jo ikke noe kjekt med syk baby.. skal heve senga hennes i kveld,hjalp veldig med å få ut slim når hu lå på magen. så takk for mange gode råd[:)]
 
Back
Topp