for en dag he he

connie83

Forumet er livet
gud hr vært travelt i dag... i natt var ett mareritt, liam gråt og gråt pga smerter og store søster var kok varm og ikke i form!!! Så i natt ringte jeg legen, grråt i fortvilelse pga liam som har aua øret og at paracet ikke lidrer på han, jeg mener at en på 6 mnd ikke skal ha vondt, de skal ikke hyle av smerte stakkars, men fikk til svar at du må kontakte fastlegen din igjen i morgen... ARG!!!! i dag når vi stod opp var storesøster helt ødelagt, allmentilstanden var meget meget slapp og hadde 40 i feber! Ringte legen og fikk komme inn med begge barna kl 14... der fikk emilia kostantert bronkitt og høy infeksjon i kroppen, så fikk apocelin til henne, liam fikk smerte stillende på resept så ikke det skal være så vondt mer stakkars! Kom endelig hjem 16.30 etter legebesøk apotekbesøk osv, ganske slitene etter mye hyl og våken netter med liam! Tenkte nå at endelig får de medisiner og skal bli friske! Ga emilia medisin og jo hva skjedde... hun kastet opp ALT[8|][8|][8|] og ville ikke h mer, prøvde en gang til og hun hyl skreik stakkars litta, men kastet opp end en gang!!! Ringte legevakt for jeg måtte få nye medisiner, fikk beskjed om at legen skulle ringe opp igjen, når kl var 19.45 hadde de enda ikke ringt så da ringte jeg! Fikk beskjed jeg kunne komme ned med henne, sa det var uaktulet for hun er kjempe dårlig, målte feber på 40.2 rett før jeg snakket med de[8|] så de sa jeg kunne komme bare for og få ny resept... for og hente den så må jeg kjøre til noe som heter sørumsand også til strømmen på apoteket da ingen andre hr åpne i sørumstnd, det er stikk motsatt vei av hverdre he he... så kjørte som ett svin for og rekke aalt... yeeees rakk alt og gjett hva nå?????

JEG BEGYNNER Å BLI SYK[:@][:@][:@][:@][:@][:@][:@][:@] he he

måtte bare få ut litt frustrasjon he he, er meget lei sykdom nå
 
Huff for en dag! Men godt du fikk noe annet til henne da... Må jo få i henne medisiner.. Håper virkelig at natta kan bli litt bedre for dere..
God bedring til dere alle 3 [:)]
 
ORIGINAL: BethinaogTheodor

Huff, riktig god bedring til alle dere[:)]


Da Theodor hadde ørebetennelse, fikk vi beskjed på barneavd. at vi skulle gi smertestillende hver 6. time igjennom hele døgnet i 3 døgn. Han skulle ikke ha vondt..
(måtte bare si det[:)])


takk[;)] han får vær 4 time faktisk, de sa jeg skulle det[;)] så endelif kaskje en natt søvn siden fredag... lov og håper he he
 
Connie![:D] jeg beundrer deg! det virker som du har et pågangsmot få av oss kan drømme om! du kommer alltid med et smil selv om du beskriver en slitsom situasjon![:D]

stå på! og god bedring![:D]
 
Stakkars dere.. Man får så vondt av barna når de har vondt selv... Håper det bedrer seg for dere alle sammen nå og at det bare er forbigående på deg..

Masse god bedring til hele gjengen [:)]
 
ORIGINAL: IrenePirene

Huff for en dag! Men godt du fikk noe annet til henne da... Må jo få i henne medisiner.. Håper virkelig at natta kan bli litt bedre for dere..
God bedring til dere alle 3 [:)]
 
ORIGINAL: jk81

Stakkars dere.. Man får så vondt av barna når de har vondt selv... Håper det bedrer seg for dere alle sammen nå og at det bare er forbigående på deg..

Masse god bedring til hele gjengen [:)]
 
Back
Topp