Flere som har et oppvasknektende bekken?

LisseUmmaNuddeAteJam

Forelsket i forumet
Dere vet, akkurat den stillinga hvor man står og vasker opp, litt sånn fremoverbøyd for å nå ned i kummen, den er drepen for ryggen min merker jeg. 3 minutter så må jeg sette meg, og jeg er aldri plaget ellers. Har heldigvis en mann som stort sett tar oppvasken uansett da så jeg burde ikke klage, men akkurat nå er han på reisejobb, så da merkes det mer. Prøver å endre stilling, men det går liksom ikke om jeg skal nå ned og fram til springen. 

Hihi, kommer nok uansett til å bruke det for alt det er verdt fremover ;-)
 
En sånn høy barstol kan være en løsning, da halvt sitter halvt står du og får kanksje en bedre stilling til bekkenet ditt!!
 

Oppvask er ikke aktuelt her nei!!

Kan ikke ta inn og ut av oppvaskmaskinen heller, så godt at jeg har verdens flinkeste jente i hus emoticon

 
Hihi, nei jeg kjøper ikke barkrakk til å ha på kjøkkenet når jeg kan plassere gubben der i stedet. Han er mye finere å se på også. ;-)
 
Ha ha nei det skjønner jeg godt :) 
 
Back
Topp