Flere av dere..

Mikke&minni

Betatt av forumet
Mailykke <3
som har vært innlagt og fått intravenøst, og ikke fikk lov å spise på 1 døgn som er blitt bedre?
Kjenner meg som ett nytt menneske. :DKvalmen kommer litt innimellom med da spiser jeg bare litt, så går det over. Slik var det vertfall ikke før jeg ble innlagt, alt kom i retur. Gikk så ned i vekt også.

Så nå lurer jeg på om dere andre jenter har hatt samme effekt som meg :)
 
Jeg ligger inne enda men fikk lov til å spise det første døgnet. Jeg har blitt bedre, nå er jeg ikke dehydrert lenger men jobber enda med å få i meg nok mat og drikke. Takk gud for intravenøst :) det skal sies at jeg har hypermeisis også da.
 
Jeg var inne i 11 dager, klarte nesten ikke spise noe, selv med intravenøst. Nå har jeg vært hjemme i en uke, og er dårligere enn noen gang. Skal legges inn igjen.
 
Jeg fikk også beskjed om å faste det første døgnet, alle på rommet fikk beskjed om det. Var ikke akkurat noe problem. Fikk fire liter i døgnet.
 
Back
Topp