Lurer litt på hvor mange som flasker og ammer. Vi måtte gi opp amminga, så her er det full rulle med flaske om dagene
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Her pumper jeg og gir morsmelk på flaske da frøkna er svært utålmodig ved puppen[emoji28] Maten skal helst komme med en gang og hun har lite tålmodighet til å få ut melka.. Hun tar puppen av og til, men stort sett går det i morsmelk pumpet ut på flaske[emoji4]Lurer litt på hvor mange som flasker og ammer. Vi måtte gi opp amminga, så her er det full rulle med flaske om dagene![]()
Det hadde jeg med elstemann, stresset ikke med å slutte med skjold, og etter 4 mnd gikk det over natten bra utenAmming med skjold her [emoji4] håper på å få det til utan skjold til slutt [emoji4]
Slik begynte min også sist uke, på en pupp! Ble så lei og ble så sår at jeg igår begynte med skjold på den gjeldende pupp - HIMMELSKVi ammer[emoji4] måtte starte med skjold da brystknoppen bare "forsvant" inn i puppen, men da melka kom skikkelig gikk det greit uten[emoji1] eneste som er nå er at babyen styrer ved puppen. Tar tak, suger noen tak og slipper, tar feil tsk suger litt og slipper. Så blir så sår, og savner skjoldene litt kjenner jeg!
dere som ammer og gir mme - hvor mye mme beregner dere?