Fettvalken skal VEKK!!!!!

Prinsessemamma09

Elsker forumet
Etter myyyyyye diggos kosos i 8 måneder nå, er jeg lei av å se på den gruuuusomme gravidvalken som disser hver gang jeg reiser meg fra sofan eller går over gulvet. DEN SKAL BORT i en feiende fart nå!
Ser mange av dere shredder osv, men jeg skal nå ta løpeskoene fatt og ha som fast rutine å løpe rundt Østensjøvannet 3-4 ganger i uken f.o.m i morgen.
Jeg fikk testa sykkelen i dag, og klarte nesten å sykle opp en av de sykeste bakkene som finnes i Oslo (etter min mening) uten å DØ...og det ga meg virkelig MOTIVASJONEN som trengs til å begynne å få fart på kroppen igjen. (Har vel ikke akkurat løpt ned dørene til Elixia etter fødselen[8|])
Så, i morgen starter det!!! Innspurten til sommeren[:D]

Tror dere jeg klarer å gå ned 4-5 kg til juni? Jeg skal i alle fall gjøre mitt ytterste for at magefettet drar sin vei[8D]
 
You can do it, girl!![:D][:D][:D] Forresten nyyyyyyyyyyyydelig signatur du har av snuppa di!
 
ORIGINAL: mammameg

Lykke til med løpinga![:)] men jeg så da ikke snurten til noen fettvalk på deg i går jeg da!!


Hoho, den ligger der...godt skjult under klærne [8|]
Ser ikke meg i bikini i sommer om jeg ikke gjør noe med det altså!!! Hoho
 
ORIGINAL: LadyDa

You can do it, girl!![:D][:D][:D] Forresten nyyyyyyyyyyyydelig signatur du har av snuppa di!


Tusen takk, laget den i dag[:D]
 
Back
Topp