Jo det er jo det... du har rett.
CD19 Jeg må ha hatt eggløsning CD9, 10 eller 11 for jeg har bare hatt veldig lav LH siden jeg startet å teste CD12. Og jeg har jo hatt eggløsning CD11 flere ganger før, men da har eggløsningtesten dagen etter vært mye høyere (men på vei ned) enn nå. Men det kan nok ha skjedd ja..
Stemmer.
Såpass!! Ja jeg ser jeg hadde 4-5 dager kortere syklus etter forrige kjemisk også, så jeg har nok hatt tidlig eggløsning.
Jeg håper det betyr at jeg rekker det før påske jeg også 
Men veldig spennende for deg nå! Er det i dag du har hatt uttak?
Vi valgte å ikke avbryte og gjøre uttak da jeg hadde kun to, kanskje en tredje follikel som ble moden i tide. Var kun to egg, men ingen lot seg befrukte den gangen. Jeg får aldri ut mange egg jeg heller.. 3, 2, og sist hele 4 stk.. men sist lot alle seg befrukte (pga icsi tror jeg), så det ga meg litt håp selvom det ogsp endte i kjemisk og alle de andre falt fra før blasto..
Jeg har egentlig ikke lav amh så jeg vet ikke hvorfor jeg aldri får flere egg..
Jeg skal ihvertfall krysse alt for at du får/fikk ut to fine egg 