Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Lys syrin fra Jotun Veldig fin, litt dempet lillafarge som passer både jente og gutt. Barnerommet pusset vi opp når jeg gikk gravid, og ikke visste kjønnet. Passer veldig bra til jenta vår da
Største har 3 hvite vegger med panel, og en vegg med knall rosa med sølv sommerfugler.
Minste har 2,5 hvite vegger og resten i malingen "bølger" som er blågrønn aktig.
Begge har klassisk hvit, og en fondvegg i hver sin farge som de har valgt selv. Eldste har Jade og minste har en lyyys blågrå fra Halvor Bakkes fargekolleksjon. Minsten ønsker forøvrig å male om den blå til cashmere fra Jotun. Vet ikke om jeg er heeelt enig.
Her er det hvit på 3 vegger og speildører på den siste.
Ikke så veldig stort rom og med skråtak i tillegg, er det div blå farger på møbler og interiør istedenfor