Fake solbriller

Det var som

Elsker forumet
Jeg har et par fake Chanel briller.. Elsker de og kun de som blir brukt på strandturer (har klart å ødelegge 5par orginale så har gitt opp å ta med ekte vare[;)])
Nå har stengene blitt litt slappe i skruen, men hvor kan jeg få det fikset?
Har hørt brillebutikker ikke fikser fake[8|]? Stemmer det?
 
Har skrudd til skruene et par ganger, men er like slappe etter liten stund[&o]
 
Tviler på at de fikser fake solbriller, men du kan jo høre. Det verste du kan få er et nei[:)] Kan egentlig ikke skjønne at det skal være noe problem og bare stramme skruene[:)]
 
Jeg bruker en pinsett til å gjøre det. Funker, men de løsner igjen etter en stund da.. Kan jo være at jeg ikke er sterk nok til å få strammet de skikkelig [;)]
 
Takk for svar jenter[:D]
 
Hm, spørre hos en optiker da, kanskje de er snille[:D] 

Har skrudd de til med en liiiten brille skrutrekker, men hjelper ikke i lengden. Mistenker at hullene er slitt[&:]
 
Jeg mistet en skrue i mone fake Dior briller. Optikkeren fikset de og jeg betalet 10 kr [:)]
 
jeg jobber hos en optiker og vi fikser da fake briller hele tiden...
men vi bruker lock tite på skruene. (lim)
 
en ting jeg har hørt skal hjelpe.Ta pittelitt tannkrem på skruen og skru den til.Da sitter den for alltid.Sambo har gjort det med pircingen i øyenbrynet.
 
De gjorde da dt på meg en gang, var en merke butikk, hadde lindex brille[:D]
men den vedsiden av gjorde dt ikke[&:]
 
ORIGINAL: Eli:D

Et annet lite tips, er å skru igjen skruene, å ha litt blank negelakk på skruene[:D]

Eller en bitteliten dråpe med superlim[;)]
 
Back
Topp