føflekk nedentil

  • Trådstarter Trådstarter FortviletJente.
  • Opprettet Opprettet
F

FortviletJente.

Guest
Man kan vell si at snart hele familien min har hatt en eller annen form for kreft, og siden jeg er så utsatt for spesielt hud og brystkreft har jeg blitt flinkere til og følge med forandringer. Også i underlivet med jevne mellomrom. Og idag la jeg merke til en helt ny og ujevn (stor) føflekk nedentil på ytre kjønnsleppe.. Er det noen som har vært borti lignende? Vet at nydannelse av føflekker burde undersøkes og har time 20.nov for noe annet men kan vell nevne denne når jeg først er der. Men akkurat nå føles det ut som en evighet til jeg skal dit og kreft tankene vandrer. Og gud forby, jeg skal ikke begynne og google for da er jeg helt sikkert dødsdømt.

Hva tror dere?
 
Hvis du er veldig bekymret og du føler du ikke kan vente helt til 20. November, syns jeg du skal bestille deg en time for en sjekk nå snart. Bedre å få sjekka det enn at du skal gå rundt å bekymre deg :)
 
Forandringer betyr jo absolutt ikke alltid kreft, heldigvis! Men du kan jo ringe å spørre om de har tidligere time til deg?
 
Om du er såpass bekymret så synes jeg du skal ringe og få deg en såkalt hastetime hos legen.
 
Er jo ingen her som kan svare på om det er farlig eller ikke, som regel er det jo ufarlig men om du er velig bekymret ville jeg fått time før
 
Back
Topp