Fått time til tidlig UL

MissDolly

Glad i forumet
Oktoberskatter 2014
Den 16. Januar! Det føles som en hel evighet til! :-( Da er jeg 11+6 etter legens beregning, og 11+4 etter egen beregning. Hadde egentlig håpet å få time nå rett over nyttår, jeg klarer ikke å roe meg med tanken om at alt er bra med lille spira, og får helt panikk innimellom når jeg ser for meg at vi får beskjed på UL om at spiren sluttet å utvikle seg etter da og da.. Det er nok fordi jeg har så svake og lite symptomer at jeg bekymrer meg, men jeg burde vel egentlig være glad for det!

Men samtidig, når jeg får UL og får se at alt forhåpentligvis er i orden i uke 12, så trenger jeg ikke å være så urolig for at noe kan ha skjedd etter jeg var på UL. Så får se det positive i det! :)
 
Kjempebra tidspunkt å ha ul på da, selv om det blir litt venting 
 
Kjempebra at du har fått ul da!!!
Husker godt den panikken da jeg ventet førstemann....
Nå har jeg fikset privat ul denne gangen da, så jeg skal faktisk på ul i kveld, grugleder meg!
 
Bra tidspunkt det :) Klarer ikke vente jeg så skal til tirsdag,da er jeg 8 uker, men tar i uke 12 og. Gjorde det med gullet og, gyn mente at egentlig er ikke 12 viktig lenger når man ser bankende hjerte i uke 8, da går det stort sett bra, men synes det er trygt å se om alt er iorden i uke 12 for det :)

Er livredd ma jeg og, barna som skulle vært nr 2 i min familie har enten vært ma eller sa ;o(
 
Ja, jeg skjønner ikke hvordan de fleste klarer å vente helt til ordinær UL jeg! Det er jo sååå lenge til enda, midten av mars det jo :S

Det er veldig godt å få en bekreftelse på at det faktisk er liv der inne, så kan man kanskje klare å glede seg litt mer :)
 
Du kan trøste deg med at jeg har fått time til ordinær ul 1 mars!! Det er lenge til det!!!!!!
 
Back
Topp