Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Hvor lenge har du gått på det? Er det første innsett? Spennende!Jeg tar også Metformin, men hadde innsett i dag, så vet ikke om det fungerer ennå. Ble litt kvalm i starten, men merker ikke noe til det nå.
Tror jeg begynte for 2 måneder siden, rett etter første samtale hos klinikk hausken. Det er det fjerde forsøket mitt, men første privat, har hatt tre forsøk på sykehuset i Haugesund.Hvor lenge har du gått på det? Er det første innsett? Spennende!Lykke til, fortell gjerne hvordan det går videre
![]()
Jeg gikk rett til Hausken tirsdag denne uken, men er henvist til sykehus. Er bare det at det tar så himla lang tid, og føler kanskje de tar litt mer vare på hver enkelt på privat klinikk.Tror jeg begynte for 2 måneder siden, rett etter første samtale hos klinikk hausken. Det er det fjerde forsøket mitt, men første privat, har hatt tre forsøk på sykehuset i Haugesund.
Hvor er du i løypen?