De har så fine babyklær, men usikker på siden. Den engelske siden har gode anmeldelser på Trustpilot, men den norske hadde ikke like gode anmeldelser. Noen som har bestilt herfra?
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Jeg bestilte et sett til datteren min derfra. Levering til en litt klønete butikk, men ellers veldig fornøyd!De har så fine babyklær, men usikker på siden. Den engelske siden har gode anmeldelser på Trustpilot, men den norske hadde ikke like gode anmeldelser. Noen som har bestilt herfra?
Så det er ikke Temu kvalitet?Jeg bestilte et sett til datteren min derfra. Levering til en litt klønete butikk, men ellers veldig fornøyd!
Nei nei! Men de har jo ulike merker. Så sjekk hva slags stoff klærne er laget av før du bestiller. Jeg kjøper bare bomull derfra. De selger frugi som er morsomme og fargerike klær også.Så det er ikke Temu kvalitet?![]()
Takk for svar! Da skal det kjøpesHar bestilt der ifra flere ganger. De er registrert i VOEC registeret så man betaler ikke toll. Syns det er god kvalitet på klærne. Opplevde de som litt stor, f eks er en genser 98/104 alt for stor for min på 2,5 år som bruker 98 til vanlig. Ikke forsøkt å returnere, så vet ikke hvordan det er. Så vidt jeg forstår har Next fysiske butikker i England og de selger ulike merker, så er ikke som Temu![]()