Er SÅ lei av venner. Langt

3nydeligegutter

Glad i forumet
som bare ringer eller sender mld når de trenger en tjeneste. Er venn med et søskenpar som bare ringer meg når de trenger å bli kjørt en plass. Hun ene er helt ekstrem. I tillegg til å ringe, bruker hun metoder som skal gjøre at jeg får dårlig samvittighet hvis jeg sier nei.

Begge to skulle egentlig komme i 1 års dagen til lillegutt i går. Hun ene kunne ikke. Hun sa ifra, så det gjorde ikke noe. Hun andre derimot. Huunn sa hun skulle komme. Hun har ikke svart på mine mld ang bursdagen hele uken, og i går dukken hun ikke opp. UTEN å si ifra. Jeg sporte moren på kvelden om hun viste hva datteren hadde gjort den dagen, og da sa hun at hun hadde vært hos typen sin. Fordi hun ikke hadde datteren denne helgen. Så si ifra da for søren kvinnfolk!!!!

Måtte bare få det ut
 
ORIGINAL: idapjus

[;)]


?? [&:]

Er du en av "vennene" hennes? [:-]
 
sånne folk hadde jeg droppa!
de hadde blitt dagradert fra venner til bekjente
 
Føler med deg. Kutt dem ut, bedre å være alene en i dårlig og falskt selskap. Få deg noen nye bedre venner[:)]lykke til[:)]
 
ORIGINAL: idapjus

ORIGINAL: Dodraug Nemo

ORIGINAL: idapjus

[;)]


?? [&:]

Er du en av "vennene" hennes? [:-]


HAHA! What.. Nei.. Var me et sånt ENIG fjes[8D]


Haha, okei [8D]
 
Back
Topp