Er det noen synske her?

quebec

Andre møte med forumet
vet ikke min arme råd.[:(]
Jeg klarte å miste lene sin kjære og dyrebare bamse på torsdag ettermiddag på en skole, jeg oppdaget det så og si med en gang og gikk ruten tilbake for å finne den, men den var BORTE!
 
Var jo sent på ettermiddagen dette her og jeg lurer på om den kan ligge igjen i en garderobe som jeg passerte til et møte, har noen funnet den og kastet den bort eller ligger den et lurt sted?
Stor navn og tlfnr på den også, så hadde jo håpet at noen ville ha ringt[8|]
 
er fortvilet og lei meg, kan noen hjelpe med å se hvor den kan befinne seg, eller om jeg bare skal gi opp jakten?[&o]
 
vet at det har hjulpet før her inne å finne igjen ting, så prøver nå lykken for meg og lene[:)]
 
Dytter den litt opp for deg.
 
hjelper å dytte [:)]
 
DYTTE DYTTE[:)]
 
[:)]
 
Kanskje litt dumt spørsmål,men hva betyr denne dyttinga??Ikke helt inni dette greiene enda jeg.. [8|]
 
de dytter slik at tråden  holder seg  på fremsida slik at alle ser den.( ikke alle som blar på sidene  i generelt forum)
 
Skriver "dytt" i en tråd :) Eller hva som helst egentlig :P
 
Dytter[:)]
 
ORIGINAL: siljed

Dytter[:)]
 
snille dere er som dytter, ikveld gråt lene sånn.....akk ja, hvor har den bamsen gjort av seg?[:(]
 
Back
Topp