Er det bare meg her inne som ikke er gravid?

Mamma til Lone

Andre møte med forumet
Ser at de fleste her inne er gravid eller prøver å bli gravid, så lurer bare litt på om jeg er inne på "feil" forum.
Synes dette er en kjempekoselig side så tror jeg blir her inne selv om jeg kanskje er den eneste som ikke er gravid[:)]
 
er ganske mange som ikke er gravide her på babyverden.. de fleste av dem finner du nok under
"Før Svangerskapet" eller på Barselgruppene (lenger ned på førstesida til forumet, etter terminklubbene) eller -småbarnsgrupper- (enda litt lenger ned..)
 
Hei[:)]

Jeg prøver ikke å bli gravid, fikk en nydelig liten jente for 2mnd siden[:D]
 
beklager.. bomma litt der..
endra meldinga mi litt for seint -*-rødme-*-
 
Ingen problem[:)]
Regnet med at du bare hadde vært litt rask å svare, men måtte bare si det itilfelle du hadde missforstått[:)]
 
Jeg er innom her litt nå og da, og er i prøveperiden!

Er det slik du på en måte forventet at det sku være når du fikk lille Lone?

Gleder meg til det blir min tur asså:)
 
Hei

Ja det er ganske litkt som jeg hadde tenkt det skulle bli [:)]
Men man blir mye mer gla i den lille enn man har forestilt seg, mye mere redd for dem ol.
Ett eksempel er at jeg trodde ikke det skulle være noe problem å la andre passe, men nå som hun er kommet til verden har jeg overhode ikke lyst å dra fra henne. Det går greit at Pappaen har henne alene noen timer visst jeg skal noe, men å la henne være hos noen andre er ikke aktuelt (iallefall ikke ennå, håper jeg venner meg til det etterhvert:)

Den største overaskelsen er at det ikke er så tungt å få baby som alle sier[:)]
Kanskje jeg bare har vært heldig å fått en snill unge, men har iallefall ikke vært så sliten som alle sier man er den første tiden. Lone sover og spiser, nå er hun blitt litt større og er mye mere våken[:D] Smiler og prater.
Det er bare SÅ deilig å ha baby i hus, du har virkelig noe å se fram til[:D]
Graviditeten er kjempespennende, kjenne babyen sparke, hikke og bevege på seg. En fantastisk følelse å kjenne de vokse til inne i magen[:)]
Fødselen er også en opplevelse, ja det er ont, men herregud for en følelse når du får babyen på magen[:)]

Lykke til med prøvingen [:D]
 
Tusen takk[:)]

Ja,skjønner at man får ekstra masse omsorg for den lille[:)]

Håper snart det blir min tur[:)]

Ønsker deg lykke til videre[:)]
 
eg he isje unge,mn he slutta mæ pillen.så nå vente eg på at mensen sga koma sånt me får begynt på babylaging[;)]
gleda mg t dæ blir min tur
 
Hei snoppey!

Lenge siden du sluttet med p-pillen?
Spennende med denne prøvingen da...,og som sagt tidligere;
en trygghet at vi er flere liksom[;)]

Lykke til[:)]
 
Back
Topp