Endelig!

Mamma.07/09/11.

Forelsket i forumet
Da har endelig lillebror kommet også.
Skulle på St.olavs på fredag for overtidskontroll m.m, men det slapp jeg, da han bestemte seg for å komme ut natt til fredag.

Så det hjalp at jordmor ringte.. :) Hun sa at som regel pleier det å skje når hun ringer dit for overtidskontroll.. Glad er jeg for det, for da slapp jeg å reise 3 timer..

Vesle mann er 3540 g og 50 cm lang.. 

Fødselshistorie kommer nok senere når vi har kommet hjem.. Blir nok til mandag på sykehuset. (får være så lenge vi vil her) og jeg tror det kan være godt å slappe av litt her mtp de to aktive småtrolla hjemme.. 

Ellers vil jeg gratulere alle dere andre med deres gull, og håper resten av oss som har gått overtid nå også har fått. Hvis ikke, lykke til.. :)
 
Gratulerer så mye med gutten din emoticon
 
Zid skrev:
Gratulerer så mye med gutten din emoticon



 
Gratulerer så kjempemye!! Flott at jordmora ringte da, at det var det som skulle til :D
Kos dere masse, og slapp godt av <3
 
endelig!! emoticon

Gratulere så mye :)
 
Zid skrev:
Gratulerer så mye med gutten din emoticon



 
Tusen takk :)
 
Gratulerer så mye med gutten ! Skjønner at jeg ikke har fulgt med :) Gratulerer som tre barns mor :)
 
Back
Topp