Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
Lykke til snuppa[:D] jeg var der for et par uker siden - var helt greit. veldig koselig jordmor med goooos tid (var der en hel time) men følte i grunnen at jeg visste det meste som hun fortalte[;)] internett og bøker er greit å ha[;)] eneste jeg fikk beskjed om var at jeg MÅTTE begynne å drikke melk..... hater melk... [;)] kos deg i morgen da[:)]
lykke til :) men må mann ha time til jordmor eller det er om mann ønsker det?? jeg har bare vært til min fastlege. men med min første gikk jeg til begge.skla jeg ringe og bestille time hos helsestasjon for jordmor??
jeg og hater melk og derfor blir det kalsium tyggetabletter til meg. kjøpte fra apoteke. spesiell multivitamin tablett for gravide. dosert i poser for hver dag. 2 tran kapsler+multi vit,minral+kalsium