Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
ORIGINAL: mammantilenengel
ORIGINAL: Kal-El
Det har resultert i skade/dødsfall 6 ganger de siste to tiårene på verdensbasis. Med tanke på at det fødes 500.000 barn hver dag, dvs. 3.650.000.000 (3.6 milliarder barn på 20 år) så kan man like så godt advare folk mot meteoritter og ta forhåndsregler deretter.
Misforstå meg rett, det er tragisk at et barn dør av dette, men at noe er tragisk/trist gjør det ikke spesielt mer sannsynlig.
Hvor mye skal man egentlig være redd for av bisarre usansynnlige potensielle hendelser, hvor går grensen?
Det er langt flere barn (og voksne) som dør av f.eks kvelning i en helt vanlig seng under pute/dyne, skal vi da slutte med pute og dyne?
man må være forsiktig med dyne og pute også. kan ikke slappe av fordi dette skjer bare med 2 av ti barn. så selv om det er ca 1 av 20 barn som blir kvalt av en katt såbør man være litt hysterisk for det. fordi det SKJER ..
men som jeg har skrevet før. jeg er hysterisk mamma
ORIGINAL: pewsie
Er faktisk bare en mnd siden det samme skjedde i Sverige [&o]