Du bruker en utdatert nettleser. Det kan hende den ikke viser dette eller andre nettsteder riktig. Du bør oppgradere eller bruke et alternativ nettleser.
hehe eg må slutta å kommentera at hu sove eg - pleie gå to min fra eg har nevnt d te hu våkne hehe [8D][:D]
spesielt når hu har sove ei stond allerede [:)]
var veldig deilig... men slappe av kunne jeg jo glemme.. er jo ikke vant med langsoving, så måtte jo ut hvert 10-ende min for å sjekke at hu pusta! :)
men, fikk vasket masse klær, endelig lagt på plass i skapene de ferdigbretta klærne, og skifta på sengene! så er fornøyd jeg. kunne ikke bedt om mer!
blir spennende å se hvordan det går i dag om det blir to økter, eller en langsoving. :)
Vi hadde en dag hvor Leane sov fra 9 til 13! Men det ble med den ene dagen [;)] Enn så lenge i alle fall. Men hun sover stort sett bra på dagen, så jeg klager ikke.