Ekstra OUL i dag

Lykkeline

Glad i forumet
Januarhula 2014
Da er det ny OUL i dag, jeg var det for en uke siden, men var vanskelig å se anatomien! De såg at alt var fint med den lille, sprellet og turnet inni magen, men som sagt var ryggraden vanskelig å se! De såg at det var en jente, så får vi se om lille gullet ligger litt bedre til i dag slik de får sett ordentlig!

Jeg er dessuten bedre selv, sykemeldt på siste dagen og skal ta stingene på magen etter laproskopien jeg måtte gjennom pga sterke magesmerter!
Var jo innlagt på sykehus i 4 dager pga dette! (Les tråden "Jobbstarten ble ikke som planlagt") om du vil vite mer!

Gleder meg til UL og håper jeg får flere bilder:-)


Sent from my iPhone using BV Forum mobile app
 
Hei!
Jaaaa, fikk flere nye bilder og mye lettere å se nå :-)
Jeg blir bedre fulgt opp nå, pga muskelknute på livmora...så jeg skal på ny UL om en måneds tid!!

Vi tok en tur innom Bebito etterpå og bestilte Emmaljinga Edge Duo barnevogn :-) Suuuuper service, betalte 1000,- kr i depositum og fikk et kontonr som vi kan sette inn penger på etterhvert...vognen får vi i uke 50, så da har vi god tid og slipper å legge ut 8500,- midt i desember !! Genialt :-)


Sent from my iPhone using BV Forum mobile app
 
Back
Topp