J Jenta10 Glad i forumet 28 Mar 2012 #1 Noen som har vært der og vet sånn ca mye det koster for 2 voksne og 2 barn i 2 dager der... mener inngangen til parken.... takk for svar
Noen som har vært der og vet sånn ca mye det koster for 2 voksne og 2 barn i 2 dager der... mener inngangen til parken.... takk for svar
E eLLe*meLLe Guest 28 Mar 2012 #2 Det koster kr. 1001,- per voksen i begge parkene i to dager og kr. 895,- per barn (mellom 3 og 11 år) Vi selger slike billetter så dette er priser basert på juni måned. Kan hende det varierer alt etter når dere skal i parken.
Det koster kr. 1001,- per voksen i begge parkene i to dager og kr. 895,- per barn (mellom 3 og 11 år) Vi selger slike billetter så dette er priser basert på juni måned. Kan hende det varierer alt etter når dere skal i parken.