Svar på tråd

PP41 - CD2


Dagene går sent. Håper de går litt fortere etter hvert :) TR har vært sånn sett snill med meg. Ikke de store smertene/ubehagene, men har tatt smertestillende et par ganger. Varmeflaska er fin å ha :)

Tok kontakt med legesenteret igjen for å be om ny resept. De purret på legen men fremdeles ingen resept som ligger klar. Så da må jeg ringe i morgen for å se om jeg kan få eller om det er en grunn til at legen ikke har skrevet ut reseptene. Legen er ikke på legekontoret i morgen så håper da at gyn. kan skrive ut hvis hun er der. Hvis ikke så blir det enkel dose denne gangen.

Skal til gyn rundt EL så får snakket med henne da om resepter og andre ting som kanskje kan hjelpe på at spiren sitter hele veien. Føler vi er så nære på at det endelig skal klaffe :Heartred


Back
Topp