Har dere noen oppskrifter på dress i str 0-3 mnd og som er enkle å strikke?
Link og bilde hadde jeg satt pris på.
Link og bilde hadde jeg satt pris på.
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notat: this_feature_currently_requires_accessing_site_using_safari
Pickles er bra ja! Selv strikker jeg nesten kun fra pickles eller fra garnstudio, der har de også masse nydelig til liten og stor, i forskjellig vanskelighetsgrad.sjekk pickles.noMasse fint der og veldig enkle godt forklarte oppskrifter!
Takk for tips.sjekk pickles.noMasse fint der og veldig enkle godt forklarte oppskrifter!
Ja, garnstudio er jeg ofte innom.Pickles er bra ja! Selv strikker jeg nesten kun fra pickles eller fra garnstudio, der har de også masse nydelig til liten og stor, i forskjellig vanskelighetsgrad.
Www.garnstudio.com
Ja, jeg har vært inne på en del garn sider og så er jeg medlem på strikkesida på fb.Ville sjekket pickles.no eller så kan du gå inn på forskjellige garnleverandører sine sider. De har ofte brosjyrene ute på nett. (Oppskriften må kjøpes). Du kan også melde deg inn på strikkesida på fb. Eller ravelry.com. Tonnevis med inspirasjon